Rychloservis

rychloservis rychloservis rychloservis rychloservis rychloservis

Rychlý autoservis všech značek aut Škoda, Audi, Seat, Ford, Toyota, Subaru, Fiat, Renault, Volkswagen, Opel včetně plné záruky. Podle nového zákona již nemusíte utrácet za drahé značkové autoservisy. Servisem u nás nepřicházíte o záruku.(viz Bloková výjimka)

... více

Pneuservis

pneuservis pneuservis pneuservis pneuservis pneuservis

Máme pro Vás připravenou širokou škálu profesionálních služeb, které provádí speciálně vyškolený team mechaniků na nejmodernějším pneuservisním vybavení a strojích zn. Corghi, Bosch a John Bean.

... více

Ruční mytí

rucnimyti rucnimyti rucnimyti rucnimyti rucnimyti

Jsme profesionálové v oblasti ručního mytí aut a čištění vozidel. Poradíme Vám, jak nejlépe pečovat o Váš automobil, jaké přípravky používáme na automobily, které navštěvují naše provozovny. Máme otevřeno 7 dní v týdnu.

... více

O službách Drive Services

Našim zákazníkům se snažíme poskytnout profesionální služby z oblasti servisu, rycholoservisu, pneuservisu, ruční myčky a pevně věříme, že Vám již brzy nabídneme další služby, které jistě oceníte. Snažíme se být společností, která Vám nabídne komplexní služby na jednom místě za rozumnou cenu, kvalitní práci a především klademe důraz na spokojenost zákazníka. Těšíme se na práci s Vámi a poskytnutí služeb k Vaší spokojenosti.

Tým Drive Services